Tepe, šlape, zvyšuje tlak. Bratři vydali Two Minds

Bratři Bratři

Taneční hypnotické beaty, elektronické bicí, analogové a modulární syntezátory, to vše jsou poznávací znaky tvorby Bratrů, dvojčat Jiřího a Ondřeje Veselých. Po řadě koncertů v Česku i zahraničí a několika úspěšných EPs a singlech přichystali debutové album Two Minds, které u Indies Scope vyjde v limitovaném počtu také na vinylu.

„Spojit často industriální a temné zvuky s melodickým motivem, který tracky udržuje harmonicky pohromadě, pro nás byla největší výzva” říká Ondřej. „Některé zvuky jsme přehrávali dokud jsme necítili, že nás to baví a vše má svoje místo.” S mixem se rozhodli oslovit legendárního Hannese Biegera.

„Two Minds je náš pohled na svět elektronické hudby, od posledního singlu Running, který má teplý analogový sound s jemným vokálním samplem od teepee, po industriální tepající techno beat Morph, který ztělesňuje naši lásku k industriálním a temným zvukům,” dodává Jiří.

Two Minds je k poslechu všude tam, kde jste zvyklí.

Bratři, Praha – Palác Akropolis, 12. 11. 21

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.