Interpol se v září vrátí s Malířem, nakoukněte pod paletu jeho nahrávání

O tom, že Interpol něco chystají, se tušilo již nějakou dobu. Nyní je vše potvrzeno. Post-punkoví obrozenci poslední generace se po čtyřleté pauze vrací s pátou studiovou deskou El Pintor. Album vyjde pod hlavičkou Matadoru 8. září.

El Pintor nabídne celkem deset nových písní, z nichž některé již měli fanoušci možnost slyšet naživo. Poprvé bez nepřehlédnutelného dvorního baskytaristy Carlose Denglera se trio kolem nezaměnitelného barytonu Paula Bankse pokusí dát zapomenout na poslední dvě rozpačité desky Our Love To Admire (2007) a Interpol (2010) a dokázat, že geniální debut Turn On The Bright Lights (2002) a neodolatelně hymnická Antics (2004) nebyly vrcholem jeho umění. Prvotní náznaky znějí slibně.

Na první studiové ochutnávky si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat, jisté však je, že mnoho novinek by mělo zaznít na nedalekém polském festivalu, kam Interpol v létě zavítají. Zvědavci pak mohou nahlédnout pod pokličku vzniku nové desky. Skupina totiž uveřejnila krátký zákulisní dokument. Tracklist a obal alba zhlédněte níže.

Tracklist:

All the Rage Back Home

My Desire

Anywhere

Same Town, New Story

My Blue Supreme

Everything Is Wrong

Breaker 1

Ancient Ways

Tidal Wave

Twice as Hard

Interpol – El Pintor Interpol – El Pintor

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.