JAF 34 posílá klip a ohlašuje poprvé a naposledy živě

JAF34 JAF34

JAF 34 se na svém debutu obklopil skupinou známých jmen, vydal jej po vlastní ose a nyní ohlašuje spolu se zveřejněním klipu první a poslední živé koncertní koncertní provedení alba Empty. Spolu s Viktorkou Marksovou (Houpací Koně), Filipem Fidlochem (The Superpower), Mikolášem Papežem (Papalescu 2) nebo Radimem (Champion Sound) vystoupí 22. října v pražském klubu Fuchs2.

„Inhale Exhale vypráví o poslední fázi života, kdy jsou staří lidé osamělí, často žádná radost nebo těšení se z nového dne, jen prášky, vzpomínky na minulost, čekání na konec a poslední nádech a výdech,” říká JAF 34 ke skladbě, ve které zpívá Viktorka Marksová. Za režií klipu Inhale Exhale stojí Benjamin Buttler (7krat3, PSH, Giudi, RedZed). „Benjaminova práce natáčení pomocí staré analogové 16mm kamery je perfektní a rychle jsme našli společnou kreativní vlnu,” dodává JAF 34.

Komponovaný melancholický večer ve všech prostorách komplexu doprovodí vystoupení rappera RNZ, r'n'b zpěvačky Terry, scream-hardcore nulajednanulanula a indierockový Davitt Furrow.

JAF 34 + RNZ + Terra + nulajednanulanula + Davitt Furrow, Praha – Fuchs2, 22. 10. 21

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.