Jaromír Nohavica s orchestrem i sólově na podzim v O2 areně

Jaromír Nohavica chystá dva zcela odlišné koncerty umístěné do prostor pražské O2 Areny. Na tom prvním známý folkař zahraje své písně s Janáčkovou filharmonií Ostrava a následující den potěší své fanoušky klasickým sólovým koncertem, s kytarou a heligonkou.

Filharmonický koncert se uskuteční 23. října a bude ho dirigovat Marko Ivanovič, v hale budou připravena místa k sezení. „Barevná aranžmá Marko Ivanoviče a Ondřeje Brzobohatého dávají známým písním Jaromíra Nohavici nový rozměr a posouvají je až někam na hranici filmové hudby. Netradiční spojení zdánlivě neslučitelných žánrů ještě více umocňuje poetiku Nohavicových textů a přináší divákům velmi silný zážitek,“ uvádějí pořadatelé koncertu.

Další den, tedy 24. října vystoupí Nohavica se svým sólovým, více než dvouhodinovým koncertním programem. Doprovázet jej bude polský akordeonista a klavírista Robert Kuśmierski. Plocha O2 areny bude tentokrát otevřena na stání. Jaromír Nohavica předvede nejen průřez celou svou třicetiletou kariérou, ale také nové skladby z loňského alba Tak mě tu máš.

Vstupenky v cenách od 490,- Kč jsou v prodeji na terminálech Sazky.

Jaromír Nohavica+Janáčkova Filharmonie Ostrava, Praha – O2 Arena, 23. 10. 13

Jaromír Nohavica+ Robert Kuśmierski, Praha – O2 Arena, 24. 10. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.