Valašský špalíček startuje již ve čtvrtek

Princess Chelsea, Brno, 14. 6. 12, foto Libor Galia Princess Chelsea, Brno, 14. 6. 12foto: Libor Galia

Špalíček už třicet let vystrkuje růžky mezi velké festivaly a patří k opravdovým otvírákům letní sezóny – koneckonců je s námi a vámi více let, než je mnohým z návštěvníků festivalu, který si své renomé upevňuje rok co rok kromě hudby rovněž doprovodnou výstavou Czech Press Photo anebo divadlem. Konci června patří též Silver Rocket Summer Summa na západě, na Točníku, a United Islands, spojovník pražských ostrůvků.

Dvoudenní festival z východu republiky, jehož předvoj obstarává čtvrtečním vystoupením Jaromír Nohavica (již vyprodán), přichází v týdnu, kdy se festivalová sezóna rozjíždí nejposledněji. Jednatřicátý ročník, na němž vystoupí kromě českých hvězd také Princess Chelsea, Francis International Airport, Turboweekend anebo svým způsobem headliner British Sea Power, startuje tradičně týden před letními prázdninami v prostředí Žerotínského zámku a podzemního M-Klubu. Kromě hudebního programu návštěvníky potěší taktéž divadlo, o které se postará VOSTO5, anebo v netradičním setu Dikolson hraje Harolda.

Vstupenky na jednatřicátý ročník seženete v předprodeji za 400 Kč, na místě vzroste cena dvoudenní události na 500 Kč. Pro více informací zavítejte na stránky festivalu.  

Valašský Špalíček, Valašské Meziříčí - různá místa, 21. - 22. 6. 13

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.