Kieslowski nadvakrát pokřtí své francouzské rozjímání Mezi lopatky

Kieslowski Kieslowski

Mezi lopatky, třetí deska folkového dua Kieslowski, se již nějaký ten pátek nabízí v mnoha formách, až nyní se však v Normandii nahraná kolekce písní o „lásce, stárnutí a loučení“ dočká svého koncertního křtu.

Ten proběhne dvakrát, v Praze a Brně. V naší metropoli se Kieslowski představí 23. října v Paláci Akropolis, kde je bude na baskytaru doprovázet producent alba Jan P. Muchow a přizvukovat přijde písničkář Števo Šanta. Na Moravu pak zavítají 12. listopadu. V brněnském SONO Centru je opět doplní Muchow, o další přívaly muziky se následně postarají Květy a Bratři Orffové. A pokud si přejete vychutnat Kieslowski na jiných koncertech, příležitostí máte víc než dost.

Kieslowski mají také záplavu vinylů. Chcete-li si Mezi lopatky vychutnávat z gramofonu, můžete si odpoledne před pražským křtem libovolný počet LP koupit. Kapela se vám na ně mileráda podepíše.

Kieslowski, Praha – Palác Akropolis, 23. 10. 14 + Brno – SONO Centrum, 12. 11. 14

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.