Koncert pro Šumavu bude tentokrát v režii Silver Rocket

Aran Epochal Aran Epochal Ondřej Komárek

Malá víska Frantoly u Prachatic se stává místem hudbě zaslíbeným. Poté, co se v ní na začátku prázdnin konala Noise Party, tam nyní s hudbou i prázdniny skončí. Svou klasickou letní veselici Silver Rocket Summer Summa zde 2. září uspořádá label Silver Rocket. Ta bude tentokrát mít i vítanou nadstavbu, neboť celý věčírek bude součástí již tradičních koncertů na podporu šumavské divočiny.

Silver Rocket Summer Šumava představí zavedená jména ze Silver Rocket stáje a několik dalších zajímavých hostů k tomu. Těšit se můžeme na s novou deskou přicházející Leto Arana Epochala, syrovost Or Lyssy, kytarový virvál Nul, lo-fi indie rock Walden, severský hluk Kiss Me Kojak a drone folk Horního toku.

Součástí akce bude pochopitelně i veřejná debata, o den dříve (1. září) pak proběhne na počet účastníků limitovaná exkurze do NP Šumava a NP Bavorský les. Zájemci o tuto exkurzi a lidé toužící po podrobnějších informacích ohledně dopravy a ubytování nechť zavítají sem.

Silver Rocket Summer Šumava, Frantoly u Prachatic – U Parádů, 2. 9. 17

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.