Kraftwerk ozáří Pohodu v 3D

Kraftwerk Kraftwerk

Dokonalý zážitek, volají z trenčínského letiště. Němečtí elektroničtí vizionáři ozáří Pohodu hned první den. Spolu s Kraftwerk přijde speciální 3D show, k níž každý návštěvník obdrží speciální brýle.

Potvrdenie skupiny ako Kraftwerk je snom každého promotéra. Kraftwerk – to je sila, ktorá hýbe desaťročia hudobnou scénou. Za ich neustále predbiehanie doby a fantastickú kreativitu si zaslúžia obdiv a rešpekt. Sme hrdí, že títo hudobní vizionári, ktorí vytvorili základy celej elektronickej scény, zahrajú aj v Trenčíne na našom festivale,“ uvádí k nové hvězdě Michal Kaščák, hlavní organizátor.

Nenechte si ujít: reportáž a fotogalerie z letošního ročníku.

Těsně před Vánoci se takto největší slovenský festival pyšní trojicí vskutku silných jmen: britpopoví velikáni Suede, vycházející hvězda hiphopu Azealia Banks, králové elektroniky Kraftwerk. Vstupenky na festival jsou k mání za 89 EUR, přičemž cena se bude zvyšovat už jen na místě.

Bažant Pohoda 2014, Trenčín - letiště, 10. - 12. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.