Krajinomalba podle Pacino. Nová deska vyjde na Fluffu

Pacino Pacino Václav Mach

Textově syrovější a hudebně autentičtější jsou s každou další novou skladbu původem orlovští Pacino. Trojice, která už několik let přináší jeden z nejsychravějších kytarových zvuků na české scéně, nyní představuje singl Kraj. Do dvou a půl minut tradičně vmáčkla tolik virválu, intenzivna a šrámů, kolik se tam jen může vejít.

A to není vše. Pacino, kteří se poslední dobou soustředili na vydávání splitů (nejprve se Sky to Speak, pak s Rutka Laskier), totiž Krajem ohlašují konečně i samostatnou, dlouhohrající (v případě Pacino pojem dosti relativní) desku. Půl Litru Země vyjde 21. července na vinylu u Stoned To Death Records. Její uvedení přitom proběhne více než stylově – naživo, během koncertu na rokycanském Fluffu. Kdo by do té doby nemohl dospat, může si čekání zkrátit již zítra, kdy Pacino zahrají před Purling Hiss. Třeba se dosti nových skladeb vejde do playlistu už tady.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.