Kytary, chytrý pop a introvertní elektronika místo koled. Kopřivnická Mandala má o prosincovém menu jasno

Aid Kid Aid Kid Martina Mlčúchová

Příprava na Mikuláše, příprava na Vánoce. Dva prosincové koncertní večery s celkem pěti hosty tentokrát nabídne kopřivnická Mandala, vyhlášená hudební čajovna či čajová hudebna. Utéct před čertem a později před vánočním shonem k dobrému čaji a dobré muzice se jeví jako dobrý plán.

Večer 5. prosince se o zábavu postará trio Prodavač, ČervenNekola. První jmenovaní se do Kopřivnice vrátí svůj inteligentní pop plný životních pravd rozsévat nedlouho po své dubnové návštěvě na Piper Records Night, druzí přijedou potvrdit hype, který se kolem jejich dvojčlenného instrumentálního melodického post-rocku začíná šířit, třetí, kopřivnická ambientní supergroup z místních alternativních harcovníků, si pak odbude svou velkou premiéru. Prodavač a Červen přitom den předtím vystoupí společně s Pacino v Ostravě.

Den před poslední adventní nedělí roztočí své mašinky Aid Kid, proklamované zázračné dítě české elektroniky, vítěz Czechingu a letošní výrazný debutant, aby pohltil do své introvertní elektroniky, u které se dá oddaně tančit i nečinně rozjímat. I na tomto koncertě si odbude premiéru kopřivnická alternativní vlna. Sergej Zubov, autor české hymny skateboardingu, představí poprvé naživo střípky ze své současné tvorby.

[árt té kafé] Mandala, Kopřivnice – program: 

05/12 Prodavač + Červen + Nekola

19/12 Aid Kid + Sergej Zubov

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.