Lea Porcelain poprvé v Praze. Berlínský post-punk s vkusnou vrstvou melancholie

Lea Porcelain Lea Porcelain

Využívají kombinace postpunku, indierocku a garážového rocku a výsledné spojení pokrývají vkusnou vrstvou melancholie. Berlínskou dvojici Lea Porcelain tvoří producent Julien Bracht a zpěvák Markus Nikolaus, poprvé zavítají do Prahy a Kasárny Karlín 21. října 2019.

Oblíbila si je americká rozhlasová stanice KEXP anebo britský festival Reading & Leeds. Kapela se nadále rozvíjí, aby znovu překvapila svépublikum výjimečným zážitkem. To se jim povedlo s právě vydaným EP „Love Is Not An Empire”. První singl nového alba se jmenuje „I Am OK“. Ukazují s ním novou měkčí stránku, aniž by zapomněli, odkud pocházejí: „Píseň popisuje období v životě, kdy ztratíte důvěru v sebesamého nebo v někoho jiného nebo v samotný život a prostě jen potřebujete slyšet, že vše bude v pořádku. A že ať se stane cokoliv, postupem času a s dávkou trpělivosti to přečkáte,” nastiňují Lea Porcelain, kteří v Česku vystoupí vůbec poprvé.

Lea Porcelain, Praha – Kasárna Karlín, 21. 9. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.