Lenka Dusilová s Baromantikou chystá turné a nové koncertní DVD

Lenka Dusilová se svou kapelou Baromantika chystá sérii koncertů, kterou zahájí vystoupením v pražském Lucerna Music Baru, kde také představí nový klip k písni Smiluje. Ten je ochutnávkou k připravovanému DVD záznamu z loňského vystoupení v Café V lese. Baromantika kromě několika českých měst a festivalů také zavítá v srpnu do Anglie na Edinburgh Festival Fringe, kde odehraje šestnáct vystoupení a v říjnu do Rakouska na Waves of Vienna.

A na co se můžeme na nadcházejících koncertech těšit? „V lednu jsme s Baromantikou zažili nový impuls díky speciálnímu koncertu v Nové Syntéze konanému u příležitosti miliontých padesátých globálních narozenin umění, pro který jsme vytvořili nové hudební nálady a potvrdili si tak náš společný autorský rukopis. Máme radost z této kontinuity a těšíme se, že kromě skladeb z alba Baromantika a ochutnávky z živáku v Café V lese máme možnost zahrát tyto klubající se nálady, které ještě neznáte,“ říká Lenka Dusilová. V Lucerna Music Baru vystoupí jako předkapela dvanáctičlenný ansámbl Prague Modern Young.

Baromantika na turné:

09/04 Praha, Lucerna Music Bar

15/04 Havlíčkův Brod, KD Ostrov

26/04 Rychlebské hory, Superflow

16/05 Litoměřice, KD

17/05 Vrchlabí

29/05 Praha, Výstaviště, Český pivní festival

01/06 Zlín

07/06 Praha, Habrovka

14/06 Nový Bor

22/06 Šternberk

22/06 Jihlava

29/06 Lipno nad Vltavou

19/07 Buchlovice, Amfiteátr Zámku Buchlovice

09/08 Karviná, festival Dokořán

10/08 Lovosice, Žafest

03-05/10 Vídeň, Waves of Vienna

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.