Letní bezstarostnost, večírky a přátelství. Madhouse Express posílají nové EP

Madhouse Express Madhouse Express foto: Nicol Soukupová

Vzpomínky na léto se pražská psychedelická sestava Madhouse Express rozhodla shrnout jedním čtyřskladbovým EP, které pojmenovala Interflavours. Krátkou nahrávku doprovází nostalgicky laděný videoklip k singlu Is It Tomorrow, který zachycuje záběry z loňského turné.

Skladby, jež nové EP obsahuje, byly složeny v rekonstruovaném historickém mlýně u Nové Paky, kam kapela často jezdí skládat v rámci soustředění. Zároveň jde o další dílo z Golden Hive Studios. Prague

„Úvodní psychpopová Is It Tomorrow teskně a zároveň radostně hraje o pomíjivosti dneška a vizi zítřka. O upřeném zraku na ideální podobu našich představ a plánů, kdy lehcí těžce vstupujeme na kolotoč konání a odkládání,“ představuje námět singlu zpěvák a textař Maxmilián Hruška. Jasnější kontury témat písní naznačují konceptuální pojetí EP.

„Sultan Singularitan je čtyř aktová cesta, jejímž cílem je setkání s bájným Sultánem, který se schovává ve středobodu, kde se čas, gravitace a naše chápání vymykají všem zarytým pravidlům.“ Údernější OVC je zase o nekonečné marnosti z boje s vlastními démony. Skladby už Madhouse Express dříve hráli na koncertech, Interflavours se připravuje i na vinylovou edici.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.