Lipno Fest láká na taneční rytmy, českou alternativu i islandský vánek

Subject Lost, Brno, 20. 2. 15, foto Libor Galia Subject Lost, Brno, 20. 2. 15foto: Libor Galia

Rádi byste na konci druhého červnového týdne vyrazili někam za hudbou a ostravský Chee Chaak Fest je pro vás příliš daleko? Možná vás naláká druhý konec republiky a ve stejnou dobu konaný Lipno Fest.

Tradiční jihočeské veselí u největší české přehrady (konkrétně v Černé v Pošumaví) totiž od 12. do 13. června nabídne hudební program, a to navíc zadarmo. Skvadra hostů bude pestrá. Vedle electroswingových DJs či latinských rytmů se v sobotu 13. června představí také výrazné tváře českých klubů. Kdo to bude? Duo modernizátorů a křísitelů Tvrdý/Havelka, Andělem ověnčený elektronický intergalaktický poutník Subject Lost, brněnští talentovaní soutěživci Ghost Of You či lo-fi folkař Jéčko. Třešničkou na dortu pak bude koncert dvou písničkářských křehotinek z Islandu, Ósk & Brynja.

Aby toho nebylo málo, Lipno Fest nabídne i filmy a další zábavu a v průběhu srpna přidá několik samostatných koncertů. Při jednom z nich, 25. července, zahrají Manon Meurt.

Lipno Fest, Černá v Pošumaví – pláž Windy Point, 12.–13. 6. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.