Listolet mají půvabný videoklip k Lullaby a ohlašují druhé album

Listolet Listolet

Nový animovaný snímek, nová skladba s Beatou Bocek, celé režírováno Tomášem Háčkem, zpěvákem kapely. Listolet navíc vůbec poprvé zpívají anglicky.

Text přišel během cestování po severní Indii, kde se člověk neustále domlouvá anglicky, písnička si o to sama řekla, to člověk nic nenadělá,“ vysvětluje Háček, který je spolu s výtvarnicí Bárou Eisenhammerovou současně tvůrcem videoklipu. Háček již spolupracoval na jiných klipech, například pro skupinu Kryštof, je to tedy přirozený vývoj. Lullaby je první ukázkou z připravované desky. „Jednou bychom s Beatou chtěli udělat společné album, ale je to zatím (a taky bude!) hudba budoucnosti.

A nová nahrávka? Ve dvanácti písních bude hrát důležitou roli trubka a větší prostor dostanou také elektronické prvky, což je určitý posun od jejich debutu. Novinka má pracovní název Malý kluk. Kdy vyroste? To je zatím pod rouškou tajemství.

Listolet na turné:

04/05 Napajedla

09/05 České Budějovice, Majáles

10/05 Zlín, Zlínské jaro

16/05 Praha, Kaštan

20/05 Brno, Stará pekárna

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.