Listolet Listolet Facebook kapely

Listolet oslaví stý koncert v Brně, vezme s sebou hosty a pak vyrazí dál

Nejpodzimnější česká skupina rozjela turné příznačně na podzim. Pokud počítáte padající listí, vězte, že jich od vzletu Listoletu spadlo téměř sto.

„Listolet se nedávno vrátil z vystoupení ve francouzské Bretani a připravuje se na bilancování: počet odehraných vystoupení se přiblížil třem cifrám. Přesně stý koncert Listoletu proběhne v Brně na Staré Pekárně,” uvádí skupina, která v útulném prostoru nedaleko Lužánek hrává na podzim tradičně. Tentokrát to ale bude nejméně ve Staré Pekárně neobvyklé: ukáží se nejen bývalí listoletci, ale také spříznění muzikanti – Jitka Šuranská, Martin Evžen Kyšperský či Beata Bocek (ta se skupinou nahrála mj. křehkou Lullaby). Ani ostatní města ale nemají přijít zkrátka –  kapelu čerstvě doplnil valašský multiinstrumentalista Ondra Bulla (jinak lídr The Dust), obsluhovat bude kytary a saxofon, a Listolet tak dozná další proměny.

Listolet na turné:

23/11 Brno – Stará Pekárna
26/11 Praha – Kaštan
27/11 Plzeň – Rock’n’Wall
28/11 Holostřevy
04/12 Zlín – Zelenáčova šopa
05/12 Valašské Meziříčí – M-klub


20/2/16 Košice – Tabačka

 

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.