Listolet oslaví stý koncert v Brně, vezme s sebou hosty a pak vyrazí dál

Listolet Listolet Facebook kapely

Nejpodzimnější česká skupina rozjela turné příznačně na podzim. Pokud počítáte padající listí, vězte, že jich od vzletu Listoletu spadlo téměř sto.

„Listolet se nedávno vrátil z vystoupení ve francouzské Bretani a připravuje se na bilancování: počet odehraných vystoupení se přiblížil třem cifrám. Přesně stý koncert Listoletu proběhne v Brně na Staré Pekárně,” uvádí skupina, která v útulném prostoru nedaleko Lužánek hrává na podzim tradičně. Tentokrát to ale bude nejméně ve Staré Pekárně neobvyklé: ukáží se nejen bývalí listoletci, ale také spříznění muzikanti – Jitka Šuranská, Martin Evžen Kyšperský či Beata Bocek (ta se skupinou nahrála mj. křehkou Lullaby). Ani ostatní města ale nemají přijít zkrátka –  kapelu čerstvě doplnil valašský multiinstrumentalista Ondra Bulla (jinak lídr The Dust), obsluhovat bude kytary a saxofon, a Listolet tak dozná další proměny.

Listolet na turné:

23/11 Brno – Stará Pekárna
26/11 Praha – Kaštan
27/11 Plzeň – Rock’n’Wall
28/11 Holostřevy
04/12 Zlín – Zelenáčova šopa
05/12 Valašské Meziříčí – M-klub


20/2/16 Košice – Tabačka

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.