Mandala se stěhuje do Galaxie. Novou éru odstartuje s RickoLusem

Mandala se stěhuje do Galaxie. Novou éru odstartuje s RickoLusem

Že sedmička přináší štěstí? Kopřivnická Mandala s tím zřejmě moc souhlasit nebude, neboť po sedmi letech ztratila svůj kamenný domov v suterénu podmanivé vily. Její duch však bude přežívat i nadále. Marek Horyna, který se staral o hudební program Mandaly, se se svými nejbližšími spolupracovníky rozhodl neponechat unikátní kulturní nabídku podbeskydského maloměsta napospas a bude s koncerty kočovat po zajímavých místech Kopřivnice.

Hned první koncert bude stát za to. Prostor Galerie Galaxie, nacházející se hned u vlakového nádraží a paradoxně jen co by kamenem dohodil od původního útočiště Mandaly, se může již v neděli 3. 9. těšit na návštěvu RickoLuse. Astronautalisův kamarád bude se svým lo-fi folkrapem od začátku září křižovat republiku a Kopřivnice mu přesně zapadla do kalendáře. V městě Tatrovek jej doprovodí Palma, ženská polovina dua Leto.

S RickoLusem jsme vloni přinesli rozhovor, své nejnovější album pak vydal před měsícem. Vedle Kopřivnice se pak RickoLus ukáže ještě v Břeclavi (1. 9.), Uherském Brodě (2. 9.), Olomouci (4. 9.), Brně (5. 9.), Plzni (6. 9.), Praze (7. 9.) a Písku (8. 9.).

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.