Manon Meurt uvádí novou skladbu v rámci live session Black Tone Music

Manon Meurt Manon Meurt Libor Galia

V lednu se na internetu spustil na české poměry formátem i kvalitou zpracování ojedinělý hudební projekt Black Tone Music, který pravidelně přináší krátké rozhovory a především na netradičních místech zachycené live session s českými klubovými kapelami. Nejnověji v jejich sítích uvízla rakovnická shoegaze čtveřice Manon Meurt a ta se rozhodla nechat na videozáznam zvěčnit zbrusu novou skladbu We Are.

Tradičně omamná atmosféra subtilní, a přitom zcela uzemňující a hutné hlukové stěny potvrzuje, že Manon Meurt jsou stále ve formě, v kramflecích snad ještě jistější než předtím. A zřejmě se blíží nová nahrávka. Kapela to minimálně prozrazuje v uvolněném interview, které po doznění písně na videu následuje.

Již v sobotu přitom Manon Meurt vyráží na krátké turné s nizozemskou kapelou Pure Muna. To odstartuje v Chebu (30. 4.) a následně bude pokračovat do Kladna (3. 5.), Prahy (4. 5.), Brna (5. 5.), Berouna (6. 5.) a skončí v domovském Rakovníku (7. 5.). Pro více informací zavítejte zde.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.