Margo ohlašuje debut, představuje tanec smutného chlápka ve středních letech

„Mě dost zaujalo, jak byl evidentně docela nešťastnej, ale zároveň urputně hrdej na to, jak je hrozně racionální, přišlo mi to takový příznačný,” uvádí zdroj inspirace hned zkraje Margo, tvář labelu Bad Names, ke skladbě, která předjímá její debutové album. Taneční písnička o smutném chlápkovi ve středních letech vyjde spolu s dalšími příběhy o „postavičkách z panoptika” na debutovém albu, to bude poprvé v celé své šíři k poslechu 18. prosince.

Bobbyho ze skladby doprovází zmutované strunné nástroje, táhlé vokální samply i ukolébavková zvonkohra. „Rovný beat v refrénech ho potom odvádí někam na diskotéku pro unavené,” tlumočí Markéta a on sám, chlápek ve středních letech, dodává: „Šel jsem prostě tam, kde jsem byl potřeba.“ Skladba vychází zároveň s klipem. Koláž kombinující frenetický balet a robotické pohyby v podání herce a tanečníka Oskara Hese natočila a sestříhala Aneta svépomocí se spoluhráčkou Táňou Lvovskou, která v Margo hraje na synťáky a také zpívá. S produkcí a masteringem alba pomáhá Margo Tomáš Havlen.

Debutová deska vyjde v premiéře 18. prosince v rámci bloku CD Nonstop na Rádiu 1 a digitálně potom ve čtvrtek 27. prosince.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.