Když jméno dělá problém, ale muzika šlape – label Bad Names se představuje na první showcase

Sundays On Clarendon Road Sundays On Clarendon Road Zuzana Macháčková

Uvažovali jste někdy se svými přáteli, že založíte kapelu, ale zastavili jste se hned u jedné z prvních otázek: „Jak se vlastně budeme jmenovat?“. Nemusí to být v žádném případě překážkou. Naopak, vybudujte si na tom kariéru jako label Bad Names. Jak sami říkají: „Bad Names je label a skupina kamarádů, které spojuje podobný přístup k hudbě a problém pojmenovat kapelu.“ Po pár úspěšných deskách, remixech či kooperacích je tento víkend čeká první showcase v pražském Café V Lese.

A kdo že vlastně Bad Names jsou? Label tvoří dvojice Jonáš Zbořil a Honza Tůma, vystupující pod jménem Sundays on Clarendon Road. Akustické pohlazení po duši, které unáší proudem s puncem nakřáplé melancholie, stejně jako další kolega z labelu Lukas Landa, který inspiraci k novým nahrávkám nachází hlavně na cestách, které samotné připomínají dlouhé procházky.

Přečtěte si také:

Reakce z redakce 2016: Nejlepší české desky

Tomáš Martínek neboli Tma je programátor. Ve své hudbě právě programátorské znalosti využívá a vytváří vlastní svět a realitu, do kterého vás tímto zve. Posledním členem labelu je pak Tomáš Havlen alias Spomenik, pohrobek post-hudby, který svou tvorbou bloumá na pomezí abstrakce a klasického songwritingu.

Bad Names Showcase, Praha – Café V Lese, 10. 6. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.