Sundays On Clarendon Road Sundays On Clarendon Road Zuzana Macháčková

Když jméno dělá problém, ale muzika šlape – label Bad Names se představuje na první showcase

Uvažovali jste někdy se svými přáteli, že založíte kapelu, ale zastavili jste se hned u jedné z prvních otázek: „Jak se vlastně budeme jmenovat?“. Nemusí to být v žádném případě překážkou. Naopak, vybudujte si na tom kariéru jako label Bad Names. Jak sami říkají: „Bad Names je label a skupina kamarádů, které spojuje podobný přístup k hudbě a problém pojmenovat kapelu.“ Po pár úspěšných deskách, remixech či kooperacích je tento víkend čeká první showcase v pražském Café V Lese.

A kdo že vlastně Bad Names jsou? Label tvoří dvojice Jonáš Zbořil a Honza Tůma, vystupující pod jménem Sundays on Clarendon Road. Akustické pohlazení po duši, které unáší proudem s puncem nakřáplé melancholie, stejně jako další kolega z labelu Lukas Landa, který inspiraci k novým nahrávkám nachází hlavně na cestách, které samotné připomínají dlouhé procházky.

Přečtěte si také:

Reakce z redakce 2016: Nejlepší české desky

Tomáš Martínek neboli Tma je programátor. Ve své hudbě právě programátorské znalosti využívá a vytváří vlastní svět a realitu, do kterého vás tímto zve. Posledním členem labelu je pak Tomáš Havlen alias Spomenik, pohrobek post-hudby, který svou tvorbou bloumá na pomezí abstrakce a klasického songwritingu.

Bad Names Showcase, Praha – Café V Lese, 10. 6. 17

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.