Mark Kozelek si dělá legraci sám ze sebe, nabízí triko All You Fuckin' Hillbillies Shut The Fuck Up

Mark Kozelek (Sun Kil Moon) Mark Kozelek (Sun Kil Moon)

Mark Kozelek (Sun Kil Moon) je možná opěvovaná postava současného písničkářství, emoce z něj ovšem srší znamenitě i mimo hudební vyjádření. Během vystoupení na Hopscotch Music Festival v Severní Karolíně se nevybíravě ohradil vůči hlasitému publiku.

Médii reflektovaný incident proběhl s notným přizvukováním také ze strany fanoušků. Že si kromě toho Kozelek nejednou stěžuje na nedostatek děvčat v publiku, že vzkazoval posluchači, ať jej po koncertě počká vzadu, a tak dále. Inu, posuďte sami, co Kozelek ve strojovém překladu pronesl: „Vy, vy všichni, zasraní křupani, držte hubu. Seru na to, jestli dostanu zaplaceno, nebo ne, prostě odejdu.

Čtěte také: Okurková sezóna aneb „Jak jsme budovali na neúrodných polích“

Odlehčená zpráva o našem oblíbeném hudebníkovi vzápětí nabyla značně groteskního vyústění, když Kozelek začal na svém labelu prodávat triko s médii zpropagovaným výkřikem „All You Fuckin' Hillbillies Shut The Fuck Up“. Přestože ze Států moc nevyjíždí a u nás ještě nevystupoval, zaslání je možné do celého světa.

Zatím poslední, šesté album Benji z kraje roku obdrželo oslavné recenze, podobně jako Kozelkova nedávná spolupráce s Jimmym LaVallem (The Album Leaf).

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.