Metallica slibuje na příští rok nové album a nabízí trailer ke svému filmu

Šestileté čekání fanoušků metalových matadorů na novou desku je u konce. Metallica ohlásila konec tvůrčího mlčení a přislíbila, že na nástupci Death Magnetics začne intenzivně pracovat příští rok.

Za kapelu to prozradil bubeník Lars Ulrich během tiskové konference na festivalu Comic-Con, kde Metallica představila 3D trailer ke svému plánovanému snímku Metallica - Through The Never.  „Už nám došly omluvy pro to, že nic nenahráváme. Proto bude rok 2014 celý ve znamení nahrávání nového alba Metallicy,“ řekl Ulrich.

Zmiňovaného 3D snímku Metallica - Through The Never se dočkáme o něco dříve. Jeho premiéra je totiž ve Spojených státech naplánovaná na 27. září tohoto roku. Již dříve bylo oznámeno, že se bude jednat o kombinaci záznamu živého vystoupení a hraného filmu, jehož hlavní zápletka se bude točit okolo postavy beďnáka (v podání Dana DeHaana - Kronika, Amazing Spider-Man 2), který by měl během plnění urgentního úkolu, zadaného v průběhu vystoupení Metallicy, prožít doposud nespecifikované surrealistické dobrodružství. Trailer níže možná napoví...

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.