Metallica Metallica

Aerodrome festival přiveze Metallicu, setlist vyberou fanoušci

Aerodrome festival, který letos v létě přivezl do Prahy System of A Down, oznamuje pro další ročník neméně významné jméno tvrdší rockové scény. Jako headliner tohoto festivalu přijede 8. července do České republiky Metallica. Kapela navíc příští rok vyráží na speciální turné, na němž si setlist koncertu volí samotní fanoušci. Každý návštěvník z řad českého publika, který si koupí lístek přes internet, si bude moci vybrat libovolný setlist ze 140 skladeb, jež Metallica dosud nahrála. Zazní pak sedmnáct skladeb s nejvyšším počtem hlasů a k tomu skupina přidá ještě jednu novinku z připravovaného alba.

Průběh hlasování a finální setlist můžete sledovat na webu Metallicy. Pokud jste registrovanými členy fanklubu, vstupenky pořídíte přednostně již dnes, od zítřka budou k dispozici široké veřejnosti v sítích Eventim a Ticketportal za 1490 korun na běžné stání a za 1990 korun za stání u pódia.

Aerodrome Festival, Praha – Incheba Open Air - Výstaviště Holešovice, 8. 7. 14  

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.