Midi Lidi chystají novou desku, dáte jejich mistrovskému dílu šanci?

Midi Lidi, Valašský špalíček 2012 Midi Lidi, Valašský špalíček 2012 Libor Galia

Nespoutaní elektronici Midi Lidi opouští stav hibernace a po pěti letech slibují na léto nové album. Trio ve složení Petr Marek, Prokop Holoubek a Tom Kelar naváže na Operaci „Kindigo“ deskou s názvem Give Masterpiece a Chance!. Vyjde 15. června.

Jednotliví členové se v posledních letech věnovali převážně svým sólovým projektům, případně promotérským aktivitám. Petra Marka bylo možné zastihnout v Monikino Kino, a navíc před nedávnem vtiskl u Polí5 oficiální podobu své kultovní, pirátsky kolující kolekci The Best Of Králíček, Prokop Holoubek a Tom Kelar roztancovávali pod monikerem Tomino & Myslivec a stihli ještě organizovat showcase festival Itch My Ha Ha Ha.

Jednou z posledních skladeb, kterou Midi Lidi představili světu, je fragment Suhove, známý především fanouškům satirického politického sitcomu Kancelář Blaník.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.