Mighty Sounds se chystá na letiště u Tábora už skoro za týden

Dropkick Murphys Dropkick Murphys

Tak jako každý rok, i letos se na letišti Čápův dvůr u Tábora uskuteční festival Mighty Sounds, kde zazní žánry od punku, přes reggae, ska až k rockabilly a hip hopu.

Line-upu letos vévodí punková legenda Dropkick Murphys, britští hardcore punkeři Anti-Nowhere League, reggae/dancehallová parta Irie Revoltés, která na festivalu vystoupí již popáté, americká psychobilly banda Nekromantix, zpoza oceánu přijedou také hardcore sestavy Only Crime a Stick To Your Guns. Z české scény vystoupí například Sto zvířat nebo Vladimir 518.

Program Mighty Sounds však zahrnuje různých kapel z Česka a zahraničí mnohonásobně více, kompletní přehled s časovým harmonogramem najdete na webu festivalu.

Předprodejní cena vstupenek je nyní 1290 korun, na místě budou ještě o stovku dražší. K dispozici jsou stále i limitované exkluzivní backstage tickety.

Mighty Sounds, Tábor – letiště Čápův dvůr, 11.-13. 7. 14     

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.