Moderat a Tame Impala přibývají do programu Pohody

Moderat, foto Melissa Hostetler, myspace.com/moderat Moderatfoto: Melissa Hostetler, myspace.com/moderat

Slovenská Pohoda chytá jeden úlovek za druhým. Mezi nejnovější patří vizionáři Moderat a psychedeličtí Australané Tame Impala. První jmenovaní se přitom objeví také na letošních Electronic Beats v Praze, které okamžitě vyprodaly.

K Tame Impala, jedné z nejnadějnějších kytarovek současnosti, z Pohody hlásají následovné: „Sami o sebe hovoria, že sú ‚rocková kapela s neprerušovaným prúdom psychedelických groovov, ktoré zdôrazňujú zasnené melódie.' Obidva ich albumy - Innerspeaker z roku 2010 aj Lonerism z roku 2012 - zaujali fanúšikov aj kritikov a bodovali v rebríčkoch najlepších nahrávok.“ Také práce Moderat mluví sama za sebe:  „Veď za Moderat stoja Sascha Ring, známy ako Apparat, a dvojica Gernot Bronsert a Sebastian Szary, vystupujúci aj so svojím vlastným projektom Modeselektor. Vysoko hodnotené sú nielen ich štúdiové nahrávky, ale predovšetkým live vstúpenia, Moderat jednoducho patrí k tomu najzaujímavejšiemu na aktuálnej elektronickej scéne.Moderat navíc vydali druhé, stejnojmenné album, tentokrát s přídomkem II. Na Pohodě oslaví jeden rok.

Kdo dále zavítá na největší slovenský festival? Jména jako Suede, Kraftwerk, z těch novějších třebas Tricky, Mogwai anebo Azealia Banks a Disclosure. Kompletní program zhlédněte na stránkách festivalu.

Vstupenky na Pohodu jsou dnes k mání za 89 EUR, cena se přitom bude zvyšovat už jen na místě.

Bažant Pohoda 2014, Trenčín - letiště, 10. - 12. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.