Molly Nilsson uhrane Vídeň svou barokní romantikou

Molly Nilsson Molly Nilsson

Jak se na potemnělou krásku sluší, o Molly Nillson se toho jeden moc nedočte. Zůstává aura temná jako víno, občas se odhalí šerosvit – tak to máme rádi.

Se skladbami jako I Hope You Die, You Always Hurt the One You Love anebo Dear Life si posluchač udělá obrázek nejspíš už během čtení, ale i během těch nejtemnějších okamžiků jde svým způsobem o oslavu. České publikum rodilou Švédku usazenou v Berlíně mohlo spatřit během Creepy Teepee, ročník 2012, a téhož roku také v Praze. Od té doby je ticho po pěšině. Loni vydala nové album pojmenované Zenith, které stojí na principech DIY a je ponořeno v náladě new wave, osmdesátek a Hassliebe. Nillson uvede vídeňský písničkář Oskar May. 

Ve vídeňském Brutu se jali uspořádat tuto akci lidé z Pomeranze, příslibem je tudíž také dekadentní party. Blíže se uhrančivá Berlíňanka neukáže. Vstupné vyjde v předprodeji na 14 €.

Molly Nillson, Vídeň – brut, 19. 2. 16

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.