Mucha nahrává Josefene. O tom, zda vyjde, rozhodnou fanoušci

Brněnská kapela Mucha intenzivně pracuje na své druhé desce Josefene! Do víru internetu již vypustila tři singly, další ochutnávky pak nabídla prostřednictvím živých sessions Fair Price Music. O tom, zdali však deska vyjde i fyzicky, rozhodujeme my.

Podobně jako s debutovou Slováckou epopejí (které jsme se podívali na zoubek) se Mucha i tentokrát rozhodla přenechat karty osudu crowdfundingovému portálu HitHit. Kapela dosud vybrala lehce přes 50 procent cílové částky a do konce zbývají dva týdny. Spatří cédéčka plná punku bez skrupulí a slibovaný videoklip díky fanouškům světlo světa? Vtipné propagační video níže by vás mohlo nalákat...

Nikola Mucha, frontmanka a nespoutaný živel, vzpomíná i na doby, kdy hrávala sama a bez pomoci Martina E. Kyšperského, Petra Zavadila a Štěpána Svobody. Nedávno například vyhrála soutěž o nejlepší píseň o Brně.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.