Mutanti Hledaj Východisko ve stínu černobylské katastrofy. Poslechněte si novou desku

Mutanti Hledaj Východisko, Beseda u Bigbítu 2015 Mutanti Hledaj Východisko, Beseda u Bigbítu 2015 Libor Galia

Jak se popasovat se situací, kdy jste se narodili v kapkách radioaktivního černobylského deště a zároveň jste bezmeznými milovníky osmibitových herních klasik? Spojte všechno do jedné apokalyptické dystopie, do Princ of Persia na pozadí jaderné katastrofy. Mutanti Hledaj Východisko ve svém nejnovějším singlu a videoklipu Černobyl opět posunuli hranice možností alternativního hip hopu. Tolik bizarností, a přitom je to stále nesmírně zábavné a v mezích snesitelnosti.

Bizarní je i název nové desky Mutantů. Kdo si jej zapamatuje jako první, získává bludišťáka. PLSCVTGTUAUVGTU – alternativní tresty & opatření přináší vedle Černobylu a již známého Si tu navíc ještě dalších osm skladeb a celé si to můžete poslechnout na Soundcloudu. Křest alba je přitom za rohem. Odehraje se již 5. listopadu v Žižkostele. Nechceme předjímat, ale bude to nejspíš tak divné, že byste u toho neměli chybět.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.