Na letošním Szigetu vystoupí také Nick Cave and the Bad Seeds a Franz Ferdinand

Maďarský festival Sziget oznámil další headlinery. Vystoupí na něm Nick Cave and the Bad Seeds s aktuálním albem Push The Sky Away a také skotská kytarovka Franz Ferdinand.

Dalšími novými jmény na line-upu je kalinfornská skupina !!!, která přijede představit svou pátou desku THR!!!ER, pro fanoušky elektronické hudby je dobrou zprávou také účast projektu Noisia. Posledním nově ohlášeným jménem je švédský rapper a zpěvák Timbuktu, který se pohybuje v žánrech hip hopu a reggae.  

Jak bylo avizováno už dříve, na týdenním festivalu Sziget můžete letos vidět živě také Blur, Bat For Lashes, The Cribs, Biffy Clyro, Reginu Spektor, Azealiu Banks, Michaela Kiwanuku, Tame Impala, Zaz a mnoho dalších.

Základní vstupenka na celý festival včetně kempingu stojí nyní 6230 korun. Lístek bez kempingu pak 5410 Kč, jednodenní vstupenka 1330 Kč. Vstupenky koupíte na českém nebo slovenském webu festivalu Sziget.

Sziget, Budapest (HU) - ostrov Óbudai, 5.-12. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.