Na olomouckém knižním veletrhu LITR zahrají Moin Moin a Makak

Na olomouckém knižním veletrhu LITR zahrají Moin Moin a Makak

LITR, to je knižní veletrh autorských a uměleckých publikací vydávaných malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Zní to komplikovaně, ale znamená to jediné – knihomolové a milovníci papírnictví a podobných odvětví, udělejte si výlet do Olomouce. Druhý říjnový víkend tam bude patřit knihám, časopisům, komiksům i všemožným kancelářským a výtvarným potřebám.

Kromě výstav, přednášek, workshopů a tvůrčích dílen bude na prvním ročníku LITRu místo i pro hudbu. V pátek večer zahraje zasněná lo-fi folkařka Moin Moin, která se krátce předtím vrátí z Islandu, takže bude ještě zasněnější. O závěr sobotního programu se postará Makak, violloncelistka, která svoji ambientně laděnou kazetu především směňuje, a to za jiné hmotné statky různého druhu.

Brány Wurmovy 7 se otevřou v pátek 9. října ve čtyři odpoledne a zaklapnou zase ve čtyři v neděli jedenáctého. Pro kompletní program a přesný časový harmonogram klikejte sem.

LITR, Olomouc – Wurmova 7, 9.–11. 10. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.