Na šestém Gram Bazaaru se ukáží Mulholland Blue, Inheritance a Veena

Inheritance Inheritance Libor Galia

Další, v pořadí šestý díl (dnes již tradičního) vinylového jarmarku Gram Bazaar se po letní párty na Náplavce znovu schová pod střechu. Večer před Mikulášem bude do ponožek strkat vinyly v Malostranské besedě.

Jak už bývá zvykem, celá burza, na které budou vinyly měnit a prodávat jak soukromníci, tak početná řádka labelů (namátkově Polí5, Piper records, Starcastic, Indies, Black Vinyl Bazar a mnoho dalších), vyvrcholí trojicí koncertů. Tu tentokrát obstará akustické bluesrockové písničkářství ze zakouřené garáže Mulholland Blue, atmosférický post-rock Inheritance a zmrtvýchvstání jihočeské polozapomenuté formace Veena, která zavzpomíná na dobu dávno minulou, než se jednotliví členové rozprchli do Kalle, Nod Nod, Please the Trees, Dětí deště aj. Vše pak uzavřou Tábor City Truckers dj’s. Na tuto večerní část Gram Bazaaru je přitom nutné přijít se vstupenkou v ruce – za stovku v předprodeji, za sto šedesát korun na místě.

Gram Bazaar, událost převážně vázaná na pražský topos, v březnu výjimečně vycestovala do Brna. A my byli u toho.

Gram Bazaar vol. 6: Mulholland Blue + Inheritance + Veena, Praha – Malostranská beseda, 5. 12. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.