Gram Bazaar v Brně ve znamení Record Store Day. Večer zahrají The Canyon Observer a další

The Canyon Observer The Canyon Observer

Tradiční vinylová burza se opět přesouvá do Brna, v tamním Kabinetu Múz rozprostřou malí velcí obchodníci své stánky, místo se ale najde i pro jednotlivé prodeje. Samotný Gram Bazaar tentokrát proběhne u příležitosti Record Store Day, startuje se o druhé a přehrabuje do večera. Poté nastoupí hudba živě.

Je libo alternativu po slovinsku? Večer v Kabinetu Múz zahrají naši oblíbenci The Canyon Observer. Poodhalovat se bude rouška, která bude vábit na temnotu mnoha podob. The Canyon Observer, slovy pořadatelů, nekompromisní, ale nikoliv odtažitý metal: „Z uší poteče krev – a ještě za to budete rádi. Metalová epika, která není k smíchu – ten zamrzá s prvním hrábnutím do strun.” Uvedou je brněnští Nikander, nabití emocemi, schopní zválcovat hned prvním riffem, a slovenští Rats Get Fat, spontánnost na ose metal, hardcore, punk.

Zatímco na vinylovou burzu bude vstup zdarma, ke vstupu na večerní trojboj bude třeba vytáhnout menší obnos, nebo aktuální číslo časopisu Full Moon. To bude ovšem možné pořídit i na místě.

Gram Bazaar #11, Brno – Kabinet Múz, 22. 4. 17

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.