Never Sol míří do světa a vydává další klip

Never Sol Never Sol

Odchovankyně Floexe podnikla krok do světa. Debutové album Under Quiet po vzoru svého kumpána vysílá s Denovali Records jako vlaštovku české hudby. Spolu s ní putuje i videoklip ke skladbě Run With The Wolves.

Plíživou melodii zneklidňujícího vybrnkávání a konejšivého zpěvu Sáry Vondráškové doprovází tajemný vizuální doprovod, který připomíná atmosféru filmů Davida Lynche či Faunova labyrintu. „Hráli jsme s Floexem loni v září na Denovali Swingfestu, který pořádají právě Denovali,“ uvádí Vondrášková k tomu, jak se dostali zástupci britského vydavatelství (mimo jiné zastupují například Hidden Orchestra) k jejímu vlastnímu projektu. „Zajímalo je, jakou hudbu dělám, tak jsem tam nechala album Under Quiet, které tenkrát bylo asi týden čerstvě po vydání. Denovali se líbilo a zahájili jsme spolupráci.

Aby toho nebylo málo, deska má novou podobu a dvě skladby extra – akustickou verzi Hands a remix Romana Přikryla z Fiordmoss (k poslechu na SoundCloudu).

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.