Nine Inch Nails přivezou album Hesitation Marks do Prahy již za necelý týden

Nine Inch Nails, foto Universal Nine Inch Nailsfoto: Universal

Příští týden tu máme další velkou hvězdu. Trent Reznor se svou kapelou Nine Inch Nails přiveze ve středu 11. června své loňské, skoro comebackové album Hesitation Marks. Koncert se odehraje v bývalé továrně na výrobu kotlů, dnešním Foru Karlín. Kromě nenahraditelného frontmana se v Praze představí v současné sestavě Nine Inch Nails Alessandro Cortini (klávesy), Josh Eustis (kytara, klávesy), Robin Finck (kytara, klávesy), Ilan Rubin (bicí) a Pino Palladino (basa).

Výrazné zářezy v diskografii této kapely asi nemusíme ani zmiňovat, dodejme jen, že album Hesitation Marks se dočkalo celkem vřelého kritického přijetí a vyšlo pět let po předchozím studiovém počinu The Slip. Koncert se měl původně konat v O2 aréně, ale z organizačních důvodů byl přesunut.

Poslední vstupenky za 1290 korun jsou stále k dispozici v předprodeji Sazka Ticketu nebo Ticketpro. Předskakovat bude americká kapela Cold Cave.

Nine Inch Nails + Cold Cave, Praha - Forum Karlín, 11. 6. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.