Noise Kitchen 2021 v Praze i Brně

Noise Kitchen 2021 v Praze i Brně vizuál: Noise Kitchen 2021

REWIRE: ve smyslu osobní transformace, pozitivní proměny vnímání a adaptace; tvorby hudby, bastlení, experimentování; posunu od minulosti, přijímání nových situací, souvislostí, postojů. Noise Kitchen a Bastl Instruments uvádí Noise Kitchen Festival 2021, zvukový svět DIY experimentů a průzkum světa undergroundové a experimentální elektronické hudby a modulárních syntezátorů.

Noise Kitchen zahájí přednáška 2. září s kolektivem Trigger a Synth Library K normálu se vracet nechceme, v pátek 3. září pokračuje naproti Noise Kitchen Soundsystem party. „Hlavní hudební program se odehraje v sobotu 4. září pod stromy nedaleko břehů Vltavy, s Prahou jak na dlani a přitom nedaleko centra města – místo bude odhaleno nejpozději do dne od začátku programu, kdo se dobře dívá, najde jej už teď,” láká za pořadatele Matěj Kotouček. Vystoupí například Patrik Veltruský, Natálie Pleváková, Nathan Solo anebo John Dee. „Nebudou chybět kluci z AVA kolektivu na závěr, zahrají timmi a Aldana Duoraan z Řehole nebo rlung a spoustu dalších. Kromě toho Hugo & Zoe se probrali po několika letech ze spánku a zní nejlíp v životě.”

Noise Kitchen se kromě Prahy tentokrát představí také v Brně na břehu Svratky v halách nového polyfunkčního prostoru Fratelli Tutti. Akutalizace: Původně plánovaný program v Brně o týden později 10.–11.9. se z technických důvodů odsouvá na neurčito.

Noise Kitchen 2021, Praha – různá místa, 2.–4. 9. 21

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.