Noise Kitchen Festival v Praze: workshopy a přehlídka současné elektroniky

Noise Kitchen Festival v Praze: workshopy a přehlídka současné elektroniky

Po několikaměsíčním zkušebním provozu Noise Kitchen slaví znovu-otevření prostoru na Krymské. Ve spolupráci s místními kolektivy a podniky připravuje čtyřdenní program na různých místech, kromě vlastního prostoru a Synth Library Prague také v Petrohradské, Café v Lese či BARu v Krymský. Chystají se koncerty, workshopy a diskuze.

Noise Kitchen Festival otevře ve středu 1. září v Kině Pilotů ojedinělé promítání dokumentárního filmu Tony Conrad: Completely in The Present, jež zprostředkovali Paul Williams a Vašulka Kitchen Brno.

Ve čtvrtek 3. září proběhne otevřená diskuze Vzorce, hodnoty a vztahy v hudební komunitě, zahrají Marina a Mudake v čtyřkanálovém zvuku, v pátek pak čeká zájemce workshop Ondřeje Merty Hraní na Gameboy od začátku a live set Kena Ganfielda, Johna Dee a další DJ sety. V sobotu 5. září program vyvrcholí, nejdříve trocha vzdělání ve workshopu Základy tvorby elektronické hudby pro začátečníky, tradiční pájecí workshopy a Café v Lese bude hostit například live sety Sun Drugs, OGJ, Stanislava Abraháma, projektu Toyota Vangelis, koncert Never Sol nebo společný set Olivera Torra a pražského producenta Mojmíra Měchury alias Trauma. Hrát se bude od čtyři hodin odpoledne až do noci.  

Noise Kitchen Festival 2020, Praha – různá místa, 2. 9. – 5. 9. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.