NoShit se vrací do Brna, o den později roztančí pražský klub Fuchs2

NoShit se vrací do Brna, o den později roztančí pražský klub Fuchs2

Původně olomoucký večer současné taneční elektroniky, který zaujal působivou scénou modelovanou nejen světly a projekcemi, ale také různými kulisami, se znovu odehraje v brněnském Kabinetu Múz 20. září. Letos poprvé také NoShit míří do Prahy, konkrétně do klubu Fuchs2 na Štvanici, kam kromě německého producenta Persian Empire, společného pro oba termíny, doveze Dangera, hvězdu francouzské elektroniky.

Tepající basa, nepřeslechnutelná inspirace ozvučením starých počítačových her a vliv francouzské house music – to jsou poznávací značky headlinera pražského NoShitu. Do Česka přiveze v rámci aktuálního turné novou desku Origins. Kromě Dangera se v line-upu skví jméno německého elektronického umělce Persian Empire, kterému na konci června vyšlo EP ABOUT//BLANK. Kombinace post-dubstepu, downtempa a 2-step garage rozjede party i v brněnském Kabinetu Múz. Pro obě města doplní program večera domácí mistr modulárů HRTL, který už je takovou sázkou na jistotu v dobrém slova smyslu. Jako vždy můžeme očekávat set odlišný a v mnohém překvapivý. Zárukou protančených bot budou jistě i pražský producent Citty a plzeňský Midub Sound.

V Praze navíc vystoupí dvojice Sundays On Clarendon Road a olomoučtí Elsewhere (ty uvidíme i den předtím v Brně) a neutuchající party mód obstarají Hello Marcel. Brněnskou sestavu účinkujících dotvoří ještě místní modulárový producent Prozac.    

NoShit, Brno – Kabinet Múz, 20. 9. 19
NoShit, Praha – Fuchs2, 21. 9. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.