Nylon Jail Nylon Jail Marcel Skýba

Nylon Jail křtí druhé album, sdílejí nový klip a vyráží na turné

Na konci loňského roku vydali Irreversible Changes, nyní míří na turné. Nylon Jail se vrátili. Během posledního roku uveřejnili několik videosinglů, odehráli festivalová i klubová vystoupení a pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a Petra Mlynáře, kteří stáli už za debutem My Heart Soars Like A Hawk (2013), vydali u vydavatelství Červený kůn své druhé album.

„Nevratné změny posunuly náš zvuk novým směrem. Ze škatulky electro-country jsme se vymanili, nynější tvorba je syrovější, rockovější, hutná a žánrově pestrá,” říkají Roman Vičík, kytarista, autor hudby i textů, a zpěvák Jiří Jirák. K hostování na desce přizvali dívčí sbor, bubeníky Zdeňka Jurčíka (Priessnitz) a Romana Víchu (Muff, Toxique), klávesisty Jana Klempíře (OTK) a Václava Hrušku. Už tak početnou skupinu v kapelním provedení doprovází ještě bubenice Klára Böhmová, basák Matěj Černý a kytarista Antonín Dlapa.

Nylon Jail křtí Irreversible Changes 19. 3. v pražském Café V lese spolu s Muff a Blacksea, během olomouckého (domáckého) křtu 28. 3. je uvede Lee. Dále vystoupí 15. 3. v Trenčíně, 16. 3. ve Znojmě, 20. 3. v Plzni, 26. 3. v Ostravě a 27. 3. v Brně.

Křest Nylon Jail, Praha – Café V lese, 19. 3. 19

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.