Nylon Jail křtí druhé album, sdílejí nový klip a vyráží na turné

Nylon Jail Nylon Jail Marcel Skýba

Na konci loňského roku vydali Irreversible Changes, nyní míří na turné. Nylon Jail se vrátili. Během posledního roku uveřejnili několik videosinglů, odehráli festivalová i klubová vystoupení a pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a Petra Mlynáře, kteří stáli už za debutem My Heart Soars Like A Hawk (2013), vydali u vydavatelství Červený kůn své druhé album.

„Nevratné změny posunuly náš zvuk novým směrem. Ze škatulky electro-country jsme se vymanili, nynější tvorba je syrovější, rockovější, hutná a žánrově pestrá,” říkají Roman Vičík, kytarista, autor hudby i textů, a zpěvák Jiří Jirák. K hostování na desce přizvali dívčí sbor, bubeníky Zdeňka Jurčíka (Priessnitz) a Romana Víchu (Muff, Toxique), klávesisty Jana Klempíře (OTK) a Václava Hrušku. Už tak početnou skupinu v kapelním provedení doprovází ještě bubenice Klára Böhmová, basák Matěj Černý a kytarista Antonín Dlapa.

Nylon Jail křtí Irreversible Changes 19. 3. v pražském Café V lese spolu s Muff a Blacksea, během olomouckého (domáckého) křtu 28. 3. je uvede Lee. Dále vystoupí 15. 3. v Trenčíně, 16. 3. ve Znojmě, 20. 3. v Plzni, 26. 3. v Ostravě a 27. 3. v Brně.

Křest Nylon Jail, Praha – Café V lese, 19. 3. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.