Olomoucký festival VZÁŘÍ nabídne nejen vizuální umění, ale také hudbu, zahrají WWW, Narcotic Fields nebo Moimir Papalescu

WWW, foto Filip Drábek WWWfoto: Filip Drábek

Festival VZÁŘÍ, jehož hlavním programem je mezinárodní soutěž ve videomappingu, tedy velkoplošných projekcích na budovy, se letos v Olomouci bude konat již potřetí. Kromě dalších doprovodných aktivit, workshopů a výstav dostane velký prostor i živá hudba. Ta v týdnu od 24. do 28. 9. oživí několik míst.

V úterý se v Galerii Amadeus představí zábřežský písničkář +Thom. Šapitó před Terezskou branou bude ve čtvrtek patřit Čankišou. V pátek 27. 9. vystoupí na Dolním náměstí triphopoví Lealoo a v sobotu Anna K a šansonem inspirovaní Voilà.

Na atmosféru Jazz Tibet Clubu sází trojice Jaryn Janek & Ty Lidi a Lenka Dusilová, zajděte si na ně ve středu 25. září. Tamtéž zahrají o den později indie rockoví Beeline a mistr elektroniky Moimir Papalescu.

Koncertovat se bude taky v S-cube, tam se můžete těšit na triphopovou kapelu Narcotic Fields a syrově poetické WWW (pátek 27. 9.) či rappera Vladimira 518 a hip hop v podání Kyklos Galaktikos (sobota 28. 9.).

Kompletní program naleznete na webových stránkách festivalu.

VZÁŘÍ, Olomouc - různá místa, 24. -28. 9. 13

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.