Olomoučtí No Distance Paradise v pátek pokřtí debut

No Distance Paradise, foto Anna Červinková No Distance Paradisefoto: Anna Červinková

Indie-rocková čtveřice No Distance Paradise, kterou jsme vám nedávno představovali v Czech it, už se bude moci za pár dní pyšnit svou první dlouhohrající deskou. Novinka s názem Challenge Gravity vychází 19. dubna, tentýž den ji kapela pokřtí na společném koncertě se Sunshine a Nicelandem v olomouckém klubu S-cube.

Účast Sunshine není náhodná, ti si totiž olomouckou kapelu oblíbili a loni ji pozvali na své podzimní turné po České republice. A nezůstalo jen u podzimu, No Distance Paradise a Sunshine v klubové koncertní šňůře stále pokračují. Kytarista Sunshine, Jiří Kouba, se navíc podílel i na Challenge Gravity. Pod debut se producentsky podepsal také Dušan Neuwerth.

Jediné, co zatím kapela přísně tají, je design desky, který svěřila do rukou produktové designérky, studentky pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Lindy Vránové. Slibuje ale, že bude velmi nezvykle a moderně zpracován.

No Distance Paradise, Sunshine, Niceland, Olomouc – S-cube, 19. 4. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.