Pacino se vrací, se Sky To Speak vydávají na kazetě sychravý split

Sky To Speak Sky To Speak Libor Galia

Pacino a jejich sychravým garážovým virválem to bylo nahnuté. Slezská kytarovka se musela vyrovnávat s odchodem letitého basáka a zvažovala, jak to s ní bude do budoucna. Všechny černé scénáře, pokud někdy skutečně připadaly v úvahu, se však nakonec rozplynuly v další nával syrové kytarové intenzity. S novým basákem se trio vrací s čerstvým materiálem.

Pacino představují celkem pět nových písní, které umístili na split kazetu, která co nevidět vyjde u kopřivnického labelu Dialog Crew. O druhou půlku pásky se postarali jihomoravští Sky To Speak. Jejich třikrát ambientní, umně gradující abstrakce přitom přiléhavě vyvažuje údernost předchozích skladeb jejich garážových kolegů.

Aktualizace: Split pod kmotrovským dohledem Dialog Crew oficiálně vyšel na modré kazetě 8. 4. v limitované edici 102 ks (recenzi čtěte zde). O obal se postarala Kateřina Miturová, přičemž uvnitř ručně dělané kartónové krabičky naleznete jednak jednak info sheet, jednak originální kyanotopii. Kazetu můžete objednávat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo přímo na koncertech.

Přečtete si také:
Czech it: Pacino

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.