PAF oslaví konec léta hudebně našlapaným bienále

PAF 2016 PAF 2016 Nela Bártová

Olomoucká Přehlídka filmové animace a současného umění se tradičně stará v prosinci o poslední kulturní blaho před Vánoci. A co dva roky též tradičně s koncem léta servíruje bienále, kterým uvozuje sérii svých podzimních aktivit. Po loňské přestávce se tedy letos jeho „jiné vize“ opět sjedou 2. září do Ostopovic u Brna, k mostním obloukům, symbolizujícím memento vysněné Hitlerovy dálnice.

Hudebně to bude neodolatelné, nacpané do jednoho dne nedá vydechnout. V popředí našlapaného programu ční jména jako Joanne Robertson, diva zasněných folkových disonancí a múza Deana Blunta, či Bonaventure, portugalská producentka a členka labelu NON Worldwide, který se stará o revoluci ve světové klubové muzice. Doplní je neméně silný mix česko-slovenské scény, s dramaturgií PAFu neodmyslitelně spjatý. DizzcockSlowmotiondancerJohuš MatušNo.cLebanon či Ink Midget, to je jen část z celého výčtu, který by mohl leckterý uběhlý letní festival závidět.

Zavzpomínejte na PAF 2016 zde a zde.

Audiovizuální hody na místě opředeném tajemnou historií jsou přitom dostupnější, než se na první pohled může zdát. Z brněnského nádraží se tam dostanete cobydup. Ve čtyři odpoledne na značkách.

4. bienále Přehlídky filmové animace a současného umění, Ostopovice u Brna – Hitlerova dálnice, 2. 9. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.