Pet Shop Boys chystají na červenec novou desku Electric

Pet Shop Boys, foto EMI Pet Shop Boysfoto: EMI

Neil Tennant a Chris Lowe, tedy duo Pet Shop Boys, připravují nové album pojmenované Electric, které vyjde 15. července. Desku svěřili do rukou Kobalt Label Services poté, co po osmadvaceti letech opustili nahrávací firmu Parlophone Records.

Album Electric produkoval Stuart Price (známý ze spolupráce s Madonnou nebo The Killers) a dočkáme se na něm velmi zajímavých hostů. Spojení Pet Shop Boys a Exampla není možná tolik překvapivé, britský rapper a zpěvák se bude podílet na skladbě Thursday, ale zvědavost budí oznámení, že se na desce rovněž objeví coververze písně Last To Die od Bruce Springsteena, jež pochází z jeho šest let staré desky Magic.

Novinka Pet Shop Boys by měla uspokojit všechny tancechtivé fanoušky. První ukázka, singl Axis, je již venku i s videoklipem a známe také tracklist. Živě můžete tuto dvojici letos vidět 3. července v Karlových Varech během Mezinárodního filmového festivalu nebo v září na Berlin Festivalu.

Tracklist:

Axis

Bolshy

Love Is A Bourgeois Construct

Fluorescent

Inside A Dream

The Last To Die

Shouting In The Evening

Thursday

Vocal

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.