My Bloody Valentine, Klaxons a Justice na Berlin Festivalu 2013

My Bloody Valentine My Bloody Valentine

Dva měsíce po oznámení prvních headlinerů Blur a Pet Shop Boys přichází Berlin Festival s velkou novinkou. Letošním headlinerem budou také My Bloody Valentine. Irská legenda v čele s Kevinem Shieldsem se vrátila po dvacetileté pauze s třetí studiovou deskou m b v. Po osmnácti letech se kapela vrací do města, kde nahrála své debutové EP This Is Your Bloody Valentine.

Berlínské letiště Tempelhof přivítá také britskou kytarovku Klaxons, od které bychom se letos měli dočkat i nové desky. Z tanečního line-upu je dále potvrzen německý DJ a producent Fritz Kalkbrenner, DJ set od francouzských elektroniků Justice a technaře jistě potěší španělský producent John Talabot.  

Berlin Festival se bude konat 6. a 7. září. Vstupenky na hlavní program nyní stojí 81,4 €, kombinované vstupenky na hlavní program a Club Xberg nebo hlavní program a Club THF 97,9 €. Momentálně je možné si koupit také lístek all inclusive, jenž zahrnuje hlavní program na Tempelhofu, afterparty v klubu Xberg a parties v klubu THF v letištních hangárech za 141,9 €. E-tickety jsou k dispozici na stránkách festivalu. Mezi jednotlivými koncertními místy bude jezdit zadarmo festivalový autobus.  

Berlin Festival, Berlin (DE) – letiště Tempelhof, 6. – 7. 9. 13

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.