Piper Records Night #2 na poslední chvíli mění line-up, do Kopřivnice přijede Kittchen

Kittchen, Kopřivnice, 23. 3. 12, foto Libor Galia Kittchen, Kopřivnice, 23. 3. 12foto: Libor Galia

Interesantní klubová noc na severovýchodě republiky je za rohem. Piper Records Night #2 se v Kopřivnici odehraje již tuto sobotu (11. 4.) a na poslední chvíli se dočkala změny ve čtyřčlenném line-upu. Ze zdravotních důvodů totiž nemohou do města kamionů dorazit madebythefire, nahradí je Kittchen.

Maskovaný fenomén české alternativy má ke Kopřivnici blízko; jednak zde žije jeho vrchní pomocník Tomáš Neuwerth, jednak zde natáčel své poslední desky. V zákulisí Katolického domu Kittchen navíc jistě zahraje i několik nových písní – blíží se totiž první máj, doba, kdy lo-fi fantom z Doks pravidelně vydává novou porci muziky (po loňských remixech by se mělo opět jednat o studiovou záležitost).

Další, již dříve oznámené návštěvy zůstávají nezměněny. Prodavač, DIV I DED i Strangers in the City na večírek pro fajnšmekry do Kopřivnice v sobotu dorazí. Noc, kterou zaštiťují Piper Records a Dialog Crew, se navíc dočká i slavnostních okamžiků – to když DIV I DED pokřtí svou debutovou kazetu.

Piper Records Night #2, Kopřivnice – Katolický dům, 11. 4. 15

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.