Kittchen se Strachem ohlašují Puls

Kittchen Kittchen

Maskovaný hrdina se vrací, tentokrát jako skupina. Nové album Kittchen uvádí druhá skladba, za průvodním klipem stojí Oliver Beaujard, s nímž König točil dokument Až budu proměněný. „Tehdy jsem lezl v první jarní den oblečený do Máchova jezera,“ vzpomíná hlavní aktér, „tentokrát to bylo jezírko v Prokopském údolí. V obou případech to byl intenzivní zážitek. A vznikly z toho krásný obrazy.“

Základ čtvrtého alba vznikl během týdne, když začala karanténa a König s Aid Kidem a Tomášem Neuwerthem vyrazili na chalupu do Jeseníků. „Dopředu jsme toho záměrně moc připraveného neměli, cílem bylo vytvořit co nejvíce věcí společně. Na stejné místo jsme se vrátili ještě dvakrát a na konci toho praštěnýho roku bylo album připravené,” říká König a ke zvuku novinky dodává, že je výrazně ovlivněn syntezátorem Juno.

Puls vydává Kittchen u Červeného koně/Full Moon Fora 1. května, šest let po předchozím Kontaktu, přesně deset let od debutového Menu. Koncerty plánují na léto, křest na podzim v pražském Paláci Akropolis.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.