Pohoda představuje první jména pro další ročník, lovila na showcase festivalech

Přestože do dalšího letního veselí na trenčínském letišti zbývá ještě více než osm měsíců, organizátoři Pohody nelení a představují první jména line-upu. Vybrali si je na čtyřech evropských showcaseových přehlídkách a těšit se můžeme jak na francouzštinu a němčinu, tak na jazyky našich jihoslovanských kolegů.

Dva německé garážové zběsilce Dÿse si pořadatelé vyhlédli na hamburském Reeperbahnu, elektrem zastřené provokativní r'n'b Erotic Market ulovili na pařížském MaMa, bělehradský punk Repetitor je oslovil na nizozemském Eurosonicu a k chorvatské kytarovce Vlasta Popič jim dopomohl nedávno ukončený domovský showcase Waves Bratislava.

Lístky na další ročník Pohody, který se uskuteční od 9. do 11. července 2015, jsou již k dostání. Prvních tisíc lístků pořídíte za 59 €, poté bude cena přímo úměrně a po kouskách růst. Zajímá-li vás, jak bylo na Pohodě vloni, směřujte svou zvědavost sem.

Pohoda 2015, Trenčín - letiště, 9.–11. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.