Poličské Rockoupání s Priessnitz, Tichou dohodou či Hadry z těla už tento pátek a sobotu

Priessnitz, Brno, 31. 10. 07, foto Petr Toman Priessnitz, Brno, 31. 10. 07foto: Petr Toman

Koupaliště v Poličce letos hostí už 15. ročník festivalu Poličské Rockoupání. Dvoudenní akce začíná v pátek 18. května, na hlavní scéně zahrají například undergroundoví Už jsme doma nebo skáčkoví Pub animals. Program pozdního večera si vychutnají hlavně fanoušci tvrdších žánrů, vystoupí Tři sestry a Root.

Sobotu započne Jiří Dědeček. Po něm vystoupí folk-punková litomyšlská kapela Hadry z těla, pro níž to nebude koncert jen tak ledajaký, nýbrž rozlučkový – po několika letech spolupráce z kapely odchází zpěvačka Marika, původem z Lotyšska. Těšit se můžete taky na na jesenické alternativce Priessnitz, Tichou dohodu či Visací zámek.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream za 350 Kč, na místě za lístek zaplatíte 390 Kč. K dispozici jsou rovněž vstupenky jednodenní, páteční je za 300 a sobotní za 200 Kč.

Poličské Rockoupání, Polička – areál Koupaliště Polička, 18. – 19. 5. 12

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.