Poslechněte si: Daft Punk zveřejnili první skladbu - zpívá Pharrell Williams

Daft Punk - Random Access Memories Daft Punk - Random Access Memories

Francouzská elektronika začíná zase kvést. Za necelý měsíc vyjde po sedmi letech nové album Daft Punk, čtvrtá řadovka Random Access Memories (více například zde). Nyní dvojice definitivně zveřejnila první singl. Hostuje na něm Nile Rodgers a Pharrell Williams.

Po dříve odhaleném minutovém spotu, který pronikl na veřejnost ve videu z festivalu Coachella, posléze též v pořadu Saturday Night Live, přichází konečně čtyřminutová skladba, jež na albu bude mít ještě další dvě minuty navíc. Get Lucky (radio edit) si můžete poslechnout níže. Pharrell Williams, hvězda známá nejen hiphopovým kruhům, se na novince předáků francouzské taneční hudby ukáže celkem dvakrát. Těšit se ovšem můžeme také na hostování Juliana Casablancase.

P.S. Daft Punk se rovněž podíleli na nadcházejícím albu Kanye Westa, který si ostatně už před pěti lety vzal na mušku hit Harder, Better, Faster, Stronger. Dvě nové skladby Daft Punk s Kanye Westem by měly být venku „za pár měsíců.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.